اخبار اطلاعیه

محدودیت تردد ناوگان سنگین نوروز ۱۴۰۱

بازدیدها: 0

با توجه به پيش بينی وضعيت تردد و اقدامات ترافيك تعطيلات نوروز سال 1401 و به منظور ارتقای ضريب ايمنی و تسهيل عبور و مرور وسايل نقليه محدوديت ها و ممنوعيت های ترافيك در آزادراه قزوین_کرج تردد انواع تريلر و كاميون در مسير كرج به قزوين از ساعت۷ الی ۲۴ در روزهای ۲۶ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ و در مسير قزوين به كرج نيز از ساعت ۷الي۲۴ در روزهای ۵، ۱۱،۱۲و ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ممنوع است.

 همچنین در محور قديم قزوين – رشت و بالعكس نیز از ساعت ۷ الی ۲۴ روزهای ۲۶تا ۲۹اسفند ۱۴۰۰ و از ساعت ۷الی ۲۴روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳فروردین ۱۴۰۱ تردد انواع تريلر و کامیون ممنوع است.

 همچنین عبور و مرور انواع موتور سيكلت در ايام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها، محورهای كرج – چالوس ، هراز ، فيروزكوه و ساير محورهايی كه ضرورت ايجاب کند ممنوع است. در تمامی محورهای برون شهری كه در این ايام ممنوعيت و محدوديت ترافيكی برای انواع تريلر و كاميون در آنها اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تريلر، كاميون و تانكرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی، بهداشتی، ضد عفونی كننده و كالاهای اساسی( گندم، جو، برنج، سويا، دانه هاي روغني و ..) يا دارای مجوز از پليس راهور ناجا از اين امر مستثنی بوده و ممنوعيت تردد اين قبيل وسايل نقليه فقط در راه‌هايی اعمال مي‌شود كه مقررات يكطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و يا ممنوعيت تردد در طول سال دارند.

 تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی، بهداشتی، ضد عفونی كننده و كالاهای اساسی دارای مجوز در تاريخ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ در كليه محورهای برون شهری كشور ممنوع خواهد بود.

نکات مثبت
  • رفت آمد آسان خودرو شخصی و سواری
  • محدودیت تردد ناوگان سنگین نوروز ۱۴۰۱
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.